سرزمین گمشدگان ؛ بازی ARK: Survival Evolved برای iOS عرضه شد

سرزمین گمشدگان ؛ بازی ARK: Survival Evolved برای iOS عرضه شد

به دنیای ماقبل تاریخ خوش آمدید، استودیوی وایلدکارد بازی ARK: Survival Evolved را سرانجام به دنیای موبایل آورد. عنوانی که مدت‌هاست در دنیای استیم بازیکن‌های بسیاری را به خود دیده و اینک این فرصت را داریم خود را درگیر بقای دایناسورها سازیم.

به دنیای ماقبل تاریخ خوش آمدید، استودیوی وایلدکارد بازی ARK: Survival Evolved را سرانجام به دنیای موبایل آورد. عنوانی که مدت‌هاست در دنیای استیم بازیکن‌های بسیاری را به خود دیده و اینک این فرصت را داریم خود را درگیر بقای دایناسورها سازیم.

ARK: Survival Evolved یک عنوان ماجراجویی و اکشن است، در جزیره‎ای اسرار آمیز انواع و اقسام سلاح‌ها در اختیار گیمر قرار می‌گیرد تا در دنیایی پرشده از دایناسور و موجودات تخیلی به مبارزه مشغول باشد، باید منابع بیشتری را گرد آورده تا بتوانید پناهگاه خود را برای شکار تجهیز سازید، دایناسورها را رام کرده و دوستان جدید را به صورت آنلاین بیابید و مقابل انسان و موجودات درنده بایستید.

محیط بازی با جزئیات فراوان طراحی شده، نسخه موبایل بازی بیش از 80 دایناسور در کنار موجودات اولیه دیگر دارد که برای اهلی کردن در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد، ساخت اسلحه، لباس، ساخت پناهگاه، روستا و حتی شهرهای بزرگ در ARK امکان دارد، غرق این بازی خواهید شد. این بازی به صورت رایگان و تنها برای دیوایس‌های آیفون 7، 7 پلاس، 8، 8 پلاس، آیفون X، آیپد مینی 4، آیپد 5، آیپد 6 ، آیپد ایر 2 و تمامی مدل‌های آیپد پرو عرضه شده، البته ARK همانند تمامی بازی‌ها خالی از خرید درون برنامه‌ای نیست. تبلیغات

خرید اپل آیدی