آموزش وارد کردن گیفت کارت آیتونز در دستگاه های اپل

ft

شارژ اپل ایدی به شما این امکان را میدهد تا بتوانید برنامه ها و امکانات پولی و غیر مجانی اپل را به راحتی تهیه کنید. با خرید گیفت کارت آیتونزو وارد کردن آن در دستگاه خود میتوانید این امکان را برای آیفون یا آیپد و یا دیگر دیوایس های اپلی خود فراهم کنید. در این مطلب به شما آموزش میدهیم که پس از خرید گیفت کارت اپل ، چگونه کد گیفت کارت را وارد اپل ایدی خود کنید. یادآوری این نکته لازم است که برای خرید برنامه های پولی و استفاده از گیفت کارت ، نیاز به اپل ایدی دارید. پس


نکته مهم : تمام مراحل وارد کردن گیفت کارت را با آی پی غیر از ایران انجام دهید. اپل کارت ۲۴ مسئولیتی در قبال عواقب وارد کردن گیفت کارت با آی پی ایران ندارد.

پس از دریافت کد گیفت کارت مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

۱- وارد برنامه ی App Store در گوشی خود بشوید.

۲- در منوی پایین برنامه ی App Store ، گزینه ی Featured را انتخاب کنید.

2- در منوی پایین برنامه ی App Store ، گزینه ی Featured را انتخاب کنید.

۳- به پایین صفحه ای که باز میشود بروید و گزینه Redeem را بزنید.

3- به پایین صفحه ای که باز میشود بروید و گزینه Redeem را بزنید.

نکته : اگر اپل ایدی شما در دستگاه وارد نشده باشد پس از انتخاب گزینه Redeem گزینه ی Use Existing Apple ID را بزنید و اپل ایدی خود را پنجره ی باز شده وارد کنید. اگر اپل ایدی شما از قبل وارد شده باشد به مرحله بعد هدایت می شوید.

۴- گزینه You can also enter your code manually را بزنید و کد گیفت را به دقت وارد کنید. سپس گزینه ی Redeem در بالای صفحه سمت راست را بزنید.

4- گزینه You can also enter your code manually را بزنید و کد گیفت را به دقت وارد کنید. سپس گزینه ی Redeem در بالای صفحه سمت راست را بزنید.

۵- اگر کد گیفت را به درستی وارد کرده باشید پیغام زیر را مشاهده خواهید کرد. سپس گزینه Done را بزنید.

5- اگر کد گیفت را به درستی وارد کرده باشید پیغام زیر را مشاهده خواهید کرد. سپس گزینه Done را بزنید.

نکته : اگر پیغام زیر را مشاهده کردید، به معنی این است که کد گیفت را به درستی وارد نکرده اید. از Copy/Paste کردن کد و زدن دکمه Space در وارد کردن کد اجتناب کنید.

نکته : اگر پیغام زیر را مشاهده کردید، به معنی این است که کد گیفت را به درستی وارد نکرده اید. از Copy/Paste کردن کد و زدن دکمه Space در وارد کردن کد اجتناب کنید.

خرید اپل آیدی