آموزش تغییر رمز عبور اپل ایدی

 

در این مقاله آموزشی قصد داریم تغییر رمز اپل آیدیرا به شما کاربران عزیز اپل کارت به صورت تصویری و جامع آموزش دهیم. تغییر پسورد اپل آیدی یکی از مهم ترین کارهای امنیتی هست که شما برای حفظ اطلاعات خود می بایست انجام دهید. برای تغییر رمز ، شما نیاز به جواب سوالات امنیتی دارید (سوالات امنیتی در هنگام ثبت اپل ایدی از شما پرسیده شده و شما پاسخ مشخصی به آن سوالات داده اید) . اگر از مشتریان سایت اپل کارت هستید، در هنگام تحویل اپل ایدی سوال و جواب های امنیتی نیز به شما تحویل داده شده است. با ما همراه باشید تا به شما چگونگی تغییر رمز اپل ایدی را آموزش دهیم …

۱- ابتدا به آدرس https://appleid.apple.com بروید.

1- ابتدا به آدرس https://appleid.apple.com بروید.

۲- اپل ایدی ( آدرس ایمیل ) و رمز عبور خود را وارد کنید.

۳- در قسمت Security روی Change Password کلیک کنید.

2- اپل ایدی ( آدرس ایمیل ) و رمز عبور خود را وارد کنید.  3- در قسمت Security روی Change Password کلیک کنید.

۴- اکنون سایت اپل از شما سوالات امنیتی که در هنگام ثبت نام اپل آیدی تعیین کرده اید را سوال می کند و باید پاسخ هایی که قبلا وارد کرده اید را در زیر سوال مربوطه وارد کنید. سپس روی Continue کلیک کنید.

4- اکنون سایت اپل از شما سوالات امنیتی که در هنگام ثبت نام اپل ایدی تعیین کرده اید را سوال می کند و باید پاسخ هایی که قبلا وارد کرده اید را در زیر سوال مربوطه وارد کنید. سپس روی Continue کلیک کنید.

۵- در صورتی که جواب سوالات امنیتی را درست پاسح داده باشید صفحه ای به شکل تصویر برای شما نمایش داده می شود.

5- در صورتی که جواب سوالات امنیتی را درست پاسح داده باشید صفحه ای به شکل تصویر برای شما نمایش داده می شود.

۶- در فیلد اول ، رمز فعلی و در فیلدهای دوم و سوم رمز جدید را وارد کنید. سپس روی Change Password کلیک کنید. رمز عبور انتخابی می باست حداقل ۸ کاراکتر باشد ، حداقل یک عدد داشته باشد ، حداقل یک حرف کوچک و حداقل یک حرف بزرگ انگلیسی داشته باشد.

۷- اگر تمام موارد فوق را رعایت کرده باشید عملیات تغییر رمز اپل آیدی با موفقیت انجام خواهد شد.