آموزش تغییر ایمیل اپل ایدی

در مقاله آموزشی که امروز در نظر گرفته ایم قصد داریم چگونگی تغییر ایمیل اپل ایدی را به صورت کاملا تصویری و جامع شرح دهیم. توجه داشته باشید با تغییر ایمیل اپل آیدی هیچ یک اطلاعات شما از بین نخواهد رفت بلکه تمامی اطلاعات از جمله خرید های شما از اپ استور و آیتونز به ایمیل جدید منتقل خواهند شد.مهم نیست شما از چه سرویس ایمیلی استفاده میکنید جهت تغییر ایمیل اپل آی دی فقط به یک ایمیل امن شخصی نیاز دارید . البته به این نکته توجه کنید که برای تغییر ایمیل به یک حساب ایمیلی احتیاج دارید که قبلا از آن برای ساخت و یا ثبت نام اپل ایدی استفاده نکرده باشید . در ادامه با اپل کارت همراه باشید …

در ابتدا به آدرس https://appleid.apple.com بروید.

 

 در ابتدا به آدرس https://appleid.apple.com بروید.

۲- اپل ایدی ( آدرس ایمیل ) و رمز عبور خود را وارد کنید.

۳- اگر اطلاعات خود را به درستی وارد کرده باشید صفحه ی زیر را مشاهده می کنید. اکنون در قسمت Account روی گزینه Edit کلیک کنید.

 2- اپل ایدی ( آدرس ایمیل ) و رمز عبور خود را وارد کنید. 3- اگر اطلاعات خود را به درستی وارد کرده باشید صفحه ی زیر را مشاهده می کنید. اکنون در قسمت Account روی گزینه Edit کلیک کنید.

۴- سپس روی Change Email Address کلیک کنید و ایمیل جدید خود را وارد کنید. سپس روی گزینه Continue کلیک کنید.

 4- سپس روی Change Email Address کلیک کنید و ایمیل جدید خود را وارد کنید. سپس روی گزینه Continue کلیک کنید.

۵- پس از کلیک کردن روی این گزینه، اپل جهت تایید شدن ایمیلتان یک ایمیل برای شما ارسال می کند که حاوی یک کد ۶ رقمی می باشد. کد ارسال شده به ایمیلتان را می بایست در قسمت مشخص شده وارد نمایید. سپس بر روی گزینه Verify کلیک کنید.

5- پس از کلیک کردن روی این گزینه، اپل جهت تایید شدن ایمیلتان یک ایمیل برای شما ارسال می کند که حاوی یک کد 6 رقمی می باشد. کد ارسال شده به ایمیلتان را می بایست در قسمت مشخص شده وارد نمایید. سپس بر روی گزینه Verify کلیک کنید.

6- تبریک ! شما موفق شدید ایمیل اپل آی دی خود را تغییر بدهید.

۶- تبریک ! شما موفق شدید ایمیل اپل آی دی خود را تغییر بدهید.

خرید اپل آیدی