او بازگشته است؛ مرورگر وب Puffin Lite برای iOS عرضه شد

مرورگر وب Puffin نامی قدیمی برای وبگردی‌های کاربران iOS است، مرورگری که برای ما ایرانی‌ها به لطف ابزار عبور از فیلتر داخلی سال‌ها در فیسبوک گردی‌ها جایی ثابت داشت.

امروز نیاز کاربران به مرورگر اینترنت تغییر کرده و همگی به دنبال سرعتی بالا در کنار طراحی بسیار خوب هستند، اپلیکیشن Puffin Browser Lite تمامی خوبی‌ها را یکجا دارد و احتمالا نیاز و خواست‌های شما از یک مرورگر وب را پاسخگو خواهد بود.

همانطور که از نامش پیداست CloudMosa به عنوان توسعه دهنده‌ی پافین لایت تمام تلاشش را به کار گرفته تا مرورگری سبک و سریع‌تر از همیشه که با استانداردهای اپل در iOS webkit منطبق باشد، از همین امروز می‌توانید Puffin Browser Lite را به صورت رایگان دریافت کنید.

در اولین برخورد با این مرورگر می‌توانید طراحی جذابش را لمس کرد، مرورگری که با تمامی محدودیت‌های اپل برای توسعه دهندگان وعده‌ی بالاترین سرعت ممکن را به کاربر می‌دهد، سرعت در بارگذاری صفحات، امکان تعریف فضای کاری به منظور سازماندهی بهتر وب‌سایت ها و پروژه‌های ذخیره شده و امکان تعریف رمز عبور به منظور مرور امن صفحات از مهم‌ترین ویژگی‌های Puffin Browser Lite است که پیشنهاد داریم از آن بهره بگیرید خرید اپل آیدی 

مرورگر وب Puffin نامی قدیمی برای وبگردی‌های کاربران iOS است، مرورگری که برای ما ایرانی‌ها به لطف ابزار عبور از فیلتر داخلی سال‌ها در فیسبوک گردی‌ها جایی ثابت داشت. امروز نیاز کاربران به مرورگر اینترنت تغییر کرده و همگی به دنبال سرعتی بالا در کنار طراحی بسیار خوب هستند، اپلیکیشن Puffin Browser Lite تمامی خوبی‌ها را یکجا دارد و احتمالا نیاز و خواست‌های شما از یک مرورگر وب را پاسخگو خواهد بود. همانطور که از نامش پیداست CloudMosa به عنوان توسعه دهنده‌ی پافین لایت تمام تلاشش را به کار گرفته تا مرورگری سبک و سریع‌تر از همیشه که با استانداردهای اپل در iOS webkit منطبق باشد، از همین امروز می‌توانید Puffin Browser Lite را به صورت رایگان دریافت کنید. در اولین برخورد با این مرورگر می‌توانید طراحی جذابش را لمس کرد، مرورگری که با تمامی محدودیت‌های اپل برای توسعه دهندگان وعده‌ی بالاترین سرعت ممکن را به کاربر می‌دهد، سرعت در بارگذاری صفحات، امکان تعریف فضای کاری به منظور سازماندهی بهتر وب‌سایت ها و پروژه‌های ذخیره شده و امکان تعریف رمز عبور به منظور مرور امن صفحات از مهم‌ترین ویژگی‌های Puffin Browser Lite است که پیشنهاد داریم از آن بهره بگیرید