سلام FilzaJailed؛ آموزش نصب قدرتمندترین فایل منیجر آیفون بدون نیاز به جیلبریک

 

محدودیت های iOS است و چالش برنامه نویسان برای پشت سر گذاشتن آنها، اما در دنیای امروز دیگر محدودیت معنایی ندارد. حتی محدودیت نداشتن یک فایل منیجر قوی با دسترسی کامل به روت دیوایس در این سیستم عامل که می‌توان از هکرهای نخبه انتظار داشت.

با تشکر از Ian Beer هم اکنون می‌توانیم یکی از قدرتمندترین فایل منیجر های iOS به نام FilzaJailed بهره ببریم و نکته جالب آن نصب بدونجیلبریک بودن دیوایس است.

قبل از اینکه به شما نحوه نصب این نرم افزار را آموزش بدهم باید بگویم که این ابزار به شما دسترسی به فایل های سیستمی iOS را میدهد . پس اگر کاربر معمولی دیوایس های اپل هستید برای شما چنان کارآمد نخواهد بود . “این ابزار بر روی سیستم عامل های iOS 11.0 و ۱۱٫۱٫۲ نصب میشود . “

روش اول (آموزش نصب FilzaJailed بر روی سیستم عامل iOS 11 بدون نیاز به جیلبریک) :

قدم اول : Cydia Impactor را برای سیستم عامل های ” مک ، ویندوز و لینوکس ” از این لینک دانلود و نصب کنید. ” داشتن آخرین ورژن iTunes الزامی است”

قدم دوم : دیوایس را با استفاده از کابل به سیستم وصل و Cydia Impactor را اجرا کنید .

 

 

 

قدم دوم : دیوایس را با استفاده از کابل به سیستم وصل و Cydia Impactor را اجرا کنید .

قدم سوم : فایل FilzaJailed را از این لینک دانلود کنید و آنرا بر روی Cydia Impactor بکشید و رها کنید . “” Drag & Drop ” || حجم : ۱۳٫۵ مگ ||

قدم چهارم : از شما خواسته میشود تا اپل ای دی و پسورد خود را وارد کنید . که برای به دست اوردن گواهی تاییدیه آن به اپل ارسال شود. اگر نمیخواهید چنین کاری با آیدی اصلی انجام شود، میتوانید اپل ای دی جدیدی را ساخته و از آن استفاده کنید .

قدم سوم : فایل FilzaJailed را از این لینک دانلود کنید

قدم پنجم : پس از وارد کردن اپل ای دی ، Cydia Impactor شروع به نصب FilzaJailed بر روی دیوایس شما میکند . پس از اتمام نصب شما باید آیکون آنرا بر روی هوم اسکرین خود مشاهده کنید .
قدم ششم : ” اعتماد سازی “ در این مرحله شما باید به مسیر ” Settings –> General –> Profiles –> Device Management یا Profiles & Device Management بروید .
قدم هفتم : حال بر روی پروفایلی که اپل ای دی شما را دارد تب کنید و گزینه Trust را انتخاب کنید .

روش دوم (نصب FilzaJailed بدون محدودیت زمانی و نیاز کامپیوتر):
قدم اول: ابتدا از طریق آموزش موجود در این لینک نرم افزار appvalley را بروی دستگاه خود نصب نمایید.
قدم دوم: وارد appvalley شده فایل منیجر FilzaJailed را یافت و در صفحه نصب آن گزینه GET را انتخاب نمایید.
حال پیامی جهت تایید نصب FilzaJailed نمایش داده می شود ، گزینه install را انتخاب کرده تا مراحل دانلود و نصب برروی دیوایستان شروع شود.

از برنامه لذت ببرید